Call Us: +604-9284641 Universiti Utara Malaysia

Direktori

Prof. Madya Dr. Halim Mad Lazim
Pengurus Besar

mlhalim@uum.edu.my

04-928 4601

Prof. Madya Dr. Ainuddin Iskandar Lee Abdullah
Timbalan Pengurus Besar

ainuddin@uum.edu.my

04-928 4602

Dr. Mohd Herry Mohd Nasir

Pengurus

herry@uum.edu.my

Dr. Khairol Anuar Ishak

Pengurus

khairol@uum.edu.my

Prof. Madya Dr. Noraini Othman

Pengurus

n.aini@uum.edu.my

Dr. Mawarny Md Rejab

Pengurus

mawarny@uum.edu.my

Dr. Amirul Faiz Osman

Pengurus

amirulfaiz@uum.edu.my

Roslan Ramli

Pengurus

roslan.r@uum.edu.my

Nor Asmaa Arina Zakaria

Setiausaha

ina_ariena@uum.edu.my

04-928 4601

Dr. Mohd Herry Mohd Nasir

Pengurus

herry@uum.edu.my

Nur Azira Ali

Penolong Pengurus

nur.azira@uum.edu.my

04-928 4618

Muhammad Sufian Mohd Noor

Pegawai (Unit Teknologi Maklumat)

md.sufian@uum.edu.my

Wan Abdul Mukhrij Abdul Majid

Pegawai (Unit Pengurusan Kredit)

abdulmukhrij@uum.edu.my

04-928 4644

Nurul Izzaty Abu Bakar

Pembantu Tadbir (Unit Kewangan)

izzaty@uum.edu.my

04-928 4618

Nur Qamariah Yusop

Pembantu Tadbir (Unit Kewangan)

qamariah@uum.edu.my

04-928 4626

Nurul Madiha Mat Zaki

Pembantu Tadbir (Unit Kewangan)

nurulmadiha@uum.edu.my

04-928 4618

Noorfarahin Abd Rahman

Pembantu Tadbir (Unit Pengurusan Kredit)

noorfarahin@uum.edu.my

04-928 4644

Mohamad Syafiq Abdul Ghani

Pembantu Tadbir (Pembantu Am Pejabat)

04-928 4641

Anis Afifah Asmady

Pembantu Tadbir (Khidmat Pelanggan)

anisafifah@uum.edu.my

04-928 4641

Dr. Khairol Anuar Ishak

Pengurus

khairol@uum.edu.my

Nur Zulaikha Ezween Mohd Fesall

Eksekutif

zulaikha_ezween@uum.edu.my

Mohamad Asly Asraf Ahmad

Pegawai

maaskaf@uum.edu.my

04-928 4614

Nurul Fahimah Romli

Pembantu Tadbir

nfahimah@uum.edu.my

04-928 4614

Prof. Madya Dr. Halim Mad Lazim
Pengurus Besar

mlhalim@uum.edu.my

04-928 4601

Prof. Madya Dr. Ainuddin Iskandar Lee Abdullah
Timbalan Pengurus Besar

ainuddin@uum.edu.my

04-928 4602

Dr. Mohd Herry Mohd Nasir

Pengurus

herry@uum.edu.my

Dr. Khairol Anuar Ishak

Pengurus

khairol@uum.edu.my

Prof. Madya Dr. Noraini Othman

Pengurus

n.aini@uum.edu.my

Dr. Mawarny Md Rejab

Pengurus

mawarny@uum.edu.my

Dr. Amirul Faiz Osman

Pengurus

amirulfaiz@uum.edu.my

Roslan Ramli

Pengurus

roslan.r@uum.edu.my

Nor Asmaa Arina Zakaria

Setiausaha

ina_ariena@uum.edu.my

04-928 4601

Dr. Mohd Herry Mohd Nasir

Pengurus

herry@uum.edu.my

Nur Azira Ali

Penolong Pengurus

nur.azira@uum.edu.my

04-928 4618

Muhammad Sufian Mohd Noor

Pegawai (Unit Teknologi Maklumat)

md.sufian@uum.edu.my

Wan Abdul Mukhrij Abdul Majid

Pegawai (Unit Pengurusan Kredit)

abdulmukhrij@uum.edu.my

04-928 4644

Nurul Izzaty Abu Bakar

Pembantu Tadbir (Unit Kewangan)

izzaty@uum.edu.my

04-928 4618

Nur Qamariah Yusop

Pembantu Tadbir (Unit Kewangan)

qamariah@uum.edu.my

04-928 4626

Nurul Madiha Mat Zaki

Pembantu Tadbir (Unit Kewangan)

nurulmadiha@uum.edu.my

04-928 4618

Noorfarahin Abd Rahman

Pembantu Tadbir (Unit Pengurusan Kredit)

noorfarahin@uum.edu.my

04-928 4644

Mohamad Syafiq Abdul Ghani

Pembantu Tadbir (Pembantu Am Pejabat)

04-928 4641

Anis Afifah Asmady

Pembantu Tadbir (Khidmat Pelanggan)

anisafifah@uum.edu.my

04-928 4641

Dr. Khairol Anuar Ishak

Pengurus

khairol@uum.edu.my

Nur Zulaikha Ezween Mohd Fesall

Eksekutif

zulaikha_ezween@uum.edu.my

Mohamad Asly Asraf Ahmad

Pegawai

maaskaf@uum.edu.my

04-928 4614

Nurul Fahimah Romli

Pembantu Tadbir

nfahimah@uum.edu.my

04-928 4614